Hokejový turnaj v Klatovech

Vánoční hokejový turnaj v Klatovech r.2009

Dne 30.12.2018 jsme odcestovali na zimní stadion v Klatovech na náš poslední turnaj v mini –hokeji. Ve skupině jsme odehráli dva zápasy, první utkání s týmem HC Klatovy B, kdy jsme soupeře prakticky k ničemu nepustili
a zaslouženě vyhráli 18 : 0.

Naši střelci 6 x Stőhr, 5 x Voldřichová, 4 x Tesař, 1 x Kolafová, 1 x Bušek, 1x Skalický.

Dalším soupeřem ve skupině byl tým HC Domažlice A, který hrál silový hokej, který se v našem kraji moc nepraktikuje, po první třetině jsme prohrávali 0:4 a zdálo se být rozhodnuto, druhá třetina skončila remízou 1:1
a vypadalo to, že již není o co hrát, ale přišla třetí třetina a herně jsme dominovali, přizpůsobili jsme se fyzické hře soupeře a tuto třetinu vyhráli 4:1. Nic méně na konci hrací doby byl výsledek 5:6 a do finále postoupily Domažlice.

Naši střelci 1 x Skalický, 1 x Voldřichová, 1 x Kolafová, 1 x Tesař a 1 X Bušek.

Naším údělem bylo hrát o třetí místo s týmem HC Spartak Žebrák. Od začátku utkání se hrál silový hokej nahoru a dolů, akce střídala akci a výsledek se tahal o jednu až dvě branky. Na konci utkání jsme se gólově utrhli a výsledek byl 13:8 v náš prospěch. Zaslouženě jsme si odvezli medaile za třetí místo.

Naši střelci 6 x Tesař, 3 x Stőhr, 2 x Skalický, 1 x Voldřichová, 1 x Bušek.

S výjimkou první třetiny v druhém zápase jsme odehráli výborný turnaj, kdy jsme hokej hráli srdcem.

img-20190102-wa0000

Sestava : Čeněk Jirgl, Adéla Voldřichová, Karolína Kolafová, Jan Stöhr, Adam Bušek, Tobiáš Skalický,